Korg Kaossilator 2

Korg Kaossilator 2

58
0
SDÍLEJ

NAMM Show je jeden z největších hudebních veletrhů na světě. Založen byl již v roce 1901 a každý leden se koná v Anaheimském konferenčním centru. Letošní NAMM Show probíhala od 19. do 22. ledna a byl na ní krom jiných produktů představen také Kaossilator 2 od firmy Korg. Kaossilator 2 je syntezátor velmi malých rozměrů, na který se hraje dotykem prstů pomocí Kaoss x/y touchpadu. Tato krabička, která se vejde do dlaně, je nabita 150 zvuky všech stylů taneční muziky.

Kaossilator 2 vám také umožní nahrání dvou rozlišných hudebních smyček, které mezi sebou můžete jakkoli prolínat. K zachycení rytmů songů použijete vestavěný mikrofon či externí mikrofon a poté si vše pohodlně uložíte na microSD/SDHC kartu k dalšímu zpracování.

Boasting a supercharged sound generator, Kaossilator 2 delivers excellent synth and drum sounds spanning a wide range of genres, plus dramatically expanded loop recording. Use the internal mic to record guitar, vocal, or other audio source – just as with a looper effect. The Organic Electroluminescent (OEL) display provides superb visibility. Add to that a touch slider for ease of use, microSD card data saving, plus a built-in speaker and battery power. All of these features reflect the enhancements incorporated into the sleek and exciting Kaossilator 2.

Zdroj: korg.com

SDÍLEJ