SDÍLEJ

Jedná se o odolné kabely BelayCords, Kickstarter projekt s ohromným úspěchem po celém světe. Projekt podpořílo více jak 8000 lidí a ti 100 násobně překročili potřebnou částku na realizaci! Fanoušci čistého designu a kvality se ihned do tohoto stylového produktu zamilovali.

Proč?

Jednoduše proto, že řeší ty nejdůležitější problémy, se kterými se většina uživatelů používajících napájecí kabely setkává:

  • Bílé nabíjecí kabely se rychle ušpiní
  • Často se ničí
  • Kabely musíte zastrčit ze správné strany USB

Poslední výtku dobře vystihnul Andy Rooney ve svém citátu: „Pokaždé když máte 50% šanci na to, aby se vám něco povedlo, tak se vám to v 90% případů nepovede.

Kabel BelayCords má jako první USB konektor, který funguje z obou stran, což v praxi prostě jen znamená, že ho zapojíte pokaždé na první pokus. Tento fakt možná není nikterak převratný, ale nabíjecí kabely mají ještě jeden problém. Jsou nekvalitní a rychle se ničí. I toto bylo v projektu vyřešeno a tak je kabel vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů – odolná horolezecká tkanina, která je navíc opravdu stylová. Výrobce si je tím tak jistý, že k němu poskytuje doživotní záruku.

Projekt je z USA, na Kickstarteru už skončil a momentálně jsou kabely ve výrobním procesu. V ČR si je můžete ovšem již teď předobjednat na http://belaycords.kickstore.cz!

SDÍLEJ