SDÍLEJ

Skippy je značka domácích overalů, která si u nás už své fanoušky našla. Jde však ještě dál. Spojila síly s Alicí Klouzkovou a Janou Jetelovou ze Sistersconspiracy a společně tak vytvořily sportovně elegantní kolekci, ve které budete chic i doma v obýváku. Zajímavé střihové řešení, osobitý design, důraz na detail posunuly overaly Skippy více do světa fashion.

“Když přijdete po celém dni domů a převlékáte se, chcete si obléknout co nejméně kousků, cítit se pohodlně a zároveň elegantně. Tak, abyste se nemuseli bát otevřít dveře nečekané návštěvě. A přesně taková je naše kolekce pro Skippy,” říká Jana Jetelová ze Sistersconspiracy.

Značka Skippy již několik let vyrábí pohodlné overaly pro dospělé. Letos se rozhodla pro novou kolekci. Oslovila Sistersconspiracy, Alici Klouzkovou a Janu Jetelovou, které se zabývají autorskou tvorbou, a nechala si navrhnout nový design overalů.

Dupačky Skippy
Dupačky Skippy, zdroj: skippy.cz

Duo Sistersconspiracy funguje již od roku 2005. Alice navíc od roku 2014 vede na vzdělávací platformě Scholastika Ateliér módního designu.

Nová kolekce vychází z jejich autorské tvorby. Míří hravým směrem, kde nemůže chybět geometrie a elementární prvky, které jsou pro Sistersconspiracy typické. “U současných overalů jsme chtěly změnit nejen barvu ale i střih. Náš střih je více na tělo, může tak pěkně zdůraznit postavu a overal pak nevypadá neforemně. Také jsme přidaly pár hravých detailů, které nás baví, například zajímavě řešené náplety,” vysvětlují Sistersconspiracy.

Nová kolekce přitom myslí na muže i ženy. Najdete v ní krom růžové nebo modré také neutrální barvy – například šedý melír, který je populární u obou pohlaví. Celkově nové overaly vycházejí z filozofie Sistersconspiracy. “Naše oblečení má jasnou myšlenku – dámská móda vychází z pánské a hodně našich věcí je unisex,” říkají Sistersconspiracy.

Overaly jsou vyrobeny z příjemné bavlny a jako stvořené na lenošení, ale i na nošení ven pro ty, co se nebojí zaujmout na ulici. “Záleží nám na tom, aby věci byly hezky udělané. Kvalitou materiálu i designem. Přípravu jsme pojaly tak, jako když chystáme vlastní kolekci,” dodávají Sistersconspiracy.

Dupačky Skippy
Dupačky Skippy, zdroj: skippy.cz

Nová kolekce je v prodeji od 7. prosince v e-shopu www.skippy.cz. Skippy vám po objednávce zašle obratem balíček až domů nebo si můžete dupačky vyzkoušet osobně v showroomu v Praze na Václavském náměstí 28 v Pasáži U Stýblů.